Serdecznie zapraszamy na IV regionalną konferencję naukowo-szkoleniową ŻYWIENIE KLINICZNE 2018, która odbędzie się w dniach 09-10.03.2018 roku.

 

Po kolejnych trzech latach ponownie gorąco zapraszamy do Trójmiasta. Konferencja odbędzie się w hotelu Haffner, położonym w samym sercu Sopotu, nieopodal plaży, w niewielkiej odległości od centrum miasta. Organizatorem spotkania jest Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego. Zapraszając na kolejne spotkanie poświęcone głównie problemom żywienia klinicznego chcemy zaprezentować Państwu program interdyscyplinarny, wzbogacony wykładami z dziedziny chirurgii, gastroenterologii, onkologii, neurologii i nefrologii. W naszym zamiarze ta interdyscyplinarność wykładów pozwoli na dotarcie do większej grupy słuchaczy, jak i poszerzenie wiedzy z innych dziedzin medycyny wykorzystujących w swojej praktyce terapię żywieniową. Wykłady  zaprezentują Państwu wybitni specjaliści z całego kraju. Zapraszamy lekarzy, pielęgniarki, dietetyków i farmaceutów, studentów kierunków medycznych oraz  wszystkich  pasjonujących się  terapią żywieniową.

 

Zapraszając Państwa nad polskie morze do pięknego  i gościnnego Sopotu jesteśmy przekonani, że zarówno program naukowy, szkoleniowy, jak i towarzyski spełni Państwa oczekiwania.

Do zobaczenia w Sopocie.

Zapisy na stronie konferencji:

www.konferencjasopot2018.pl